İstanbul Fayans Seramik Döşeme İşleri

20 senedir boya/tadilat sektöründe hizmet veren firmamız olarak, gerek ilk defa fayans işlemleri gerekse eskimiş, özelliğini yitirmiş fayans ve seramiklerin kırılarak yerine yeni fayans ve seramik döşeme hizmeti vermekteyiz.

Fayans Seramik işleri, Mutfak, Banyo, Tuvalet ve ara koridorlarda kullanılan fayans, seramik, cam mozaik ve granit gibi malzemeler genel anlamda pahalıdır ve kaliteli işçilik ile yerlerine döşenmediğinde para ve zaman ziyan olur. Bizler siz değerli müşterilerimize kaliteli malzeme ve işçilikle hizmet vermekteyiz.

Fayans Seramik işleriniz anahtar teslim yapıldığından gerek fayans kırımı, gerek fayans altında kalacak olan elektrik ve su tesisat işleri tek noktadan, anahtar teslim şeklinde yapılmaktadır. Böylelikle birçok firma ile ayrı ayrı muhatap olmadan, ek zaman kaybı yaşamadan işlemleriniz çözüme ulaştırılır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, karo işlerinizi, su tesisatı ve sıva işlerinizi kaliteden ödün vermeden yapıyoruz.

Seramik Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fayans ve seramik seçimi uygulanacak bölgelere göre farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda alanında uzman bir usta ile senkronize olarak hareket etmek sizin daha ekonomik ve uygun olacaktır. Uygulanacak alana en uygun malzeme, model ve renk seçildikten sonra çalışmalara başlanmaktadır.

Hemen İletişime Geçin
Hemen AraHızlı Teklif Formu